Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A74596

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
OKAZION: Parking në shitje (rruga Hasan Riza Pasha )

Postuar me: Marte, 25 Qershor, 2019  17:54
Skadon me: Enjte, 03 Tetor, 2019  17:54
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 595,000 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”.

Parkingu zotëron dokumentacion të rregullt.

🏷Çmimi: 800'000 €

🏷Çmimi OKAZION: 595'000 €

--------------------------------

▶Për më shumë informacion mund të na kontaktoni në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB