Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A73585

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Post Parkim tek Juridiku (prane juridikut)

Postuar me: Hene, 20 Maj, 2019  12:37
Skadon me: Merkure, 28 Gusht, 2019  12:37
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 24,000 €
 
Shitet post parkimi me certifikat pronesie dhe me nje siperfaqje 27.5 m2 prane juridikut.

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB