Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A70819

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
OKAZION: Parking në shitje (rruga Hasan Riza Pasha )

Postuar me: Premte, 01 Mars, 2019  13:27
Skadon me: Djele, 09 Qershor, 2019  14:27
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 595,000 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”.
Parkingu zotëron dokumentacion të rregullt.

🏷Çmimi: 800'000 €
🏷Çmimi OKAZIONAL: 595'000 €
--------------------------------
▶Për më shumë informacion mund të na kontaktoni në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.