Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A69260

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
🆕 Listim i Ri (Shengjin)

Postuar me: Premte, 11 Janar, 2019  14:44
Skadon me: Djele, 21 Prill, 2019  15:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1 €
 
🥇Kompania Extra ofron per shitje
25 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin!

📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga Deti ndodhet ne Kune Shengjin!

✅Parking personal per apartament te blere

✅Ashensor , sistem sigurie dhe mirembajtje 24ore per 365 dite te vitit.
✅Ndertim me cilesi maksimale me kushte bashkohore.
✅Ofrojme garanci te plote per cilesine e punimeve.
✅Mundesi blerje me keste dhe mundesi kleringu.

📲Kontakto Adminsitrotorin e Agjensise
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.