Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A68670

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet duplex prane Kompleksit Dinamo! (Kompleksi Dinamo)

Postuar me: Premte, 21 Dhjetor, 2018  16:55
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:07
Skadon me: Djele, 31 Mars, 2019  17:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 375,000 €
 
Shitet duplex prane kompleksit Dinamo. Duplex-i eshte i pozicionuar ne kat te 3-te dhe te 4-te me siperfaqe perkatesisht 150m2 secili kat. Kati i 3-te eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. kati i 4-te eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ambientet jane te bollshme dhe te gjitha punimet jane mjaft cilesore. Dyshemja e shtruar me parket druri cilesor, dritaret jane dopioxham dhe me grila. Jane te pajisura me sistem qendor ngrohje dhe sistem kondicionimi. Eshte i mobiluar pjeserisht. Te ofron mundesi parkimi ne garazhin qe ndodhet ne katin zero te nderteses. Ndodhet ne nje zone te preferuar, te qete dhe te ofron nje pamje te kendshme te zones. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ201218-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.