Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A68669

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet papafingo prane Kompleksit Dinamo! (Kompleksi Dinamo)

Postuar me: Premte, 21 Dhjetor, 2018  15:52
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:07
Skadon me: Djele, 31 Mars, 2019  16:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 187,500 €
 
Shitet apartament papafingo prane kompleksit Dinamo. Aapartamenti ndodhet ne kat 5-te me siperfaqe 150m2. Ambineti eshte i bollshem me nje planimetri funksionale. Eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande.Te gjitha punimet jane mjaft cilesore. Dyshemja e shtruar me parket druri cilesor, dritaret jane dopioxham dhe me grila. Jane te pajisura me sistem qendor ngrohje. Eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre moderne me mobilje, pajisje dhe elektroshtepiake te markave te njohura. Te ofron mundesi parkimi ne garazhin qe ndodhet ne katin zero te nderteses. Ndodhet ne nje zone te preferuar, te qete dhe te ofron nje pamje te kendshme te zones. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ201218-03
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.