Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A67451

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Hotel Meteor në shitje (Shtoj, Shkoder )

Postuar me: Hene, 29 Tetor, 2018  15:51
Skadon me: Merkure, 06 Shkurt, 2019  15:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 

Sun Real Estate ofron për shitje Hotel Meteor, të ndodhur në Shtoj.
Cilësuar si një nga hotelet e parë me 4 yje në qytetin e Shkodrës, ka krijuar një karakter krejtësisht të tijin përsa i përket komoditetit dhe qetësisë që ofrojnë ambjentet e tij.

Në një truall prej 4500 m², ndërtesa ka një sipërfaqje 470 m² dhe përfshin: -dy bare
-dy restorante, me kapacitet 50 persona
-një restorant dasmash, me kapacitet 250 persona
-dy kuzhina
-një sallë mbledhjesh
-25 dhoma hoteli, në të cilat kapaciteti është 50 persona, ku 60% e dhomave janë të pajisur me kondincioner
Në hotel Meteor ju garantohet një pushim i qetë dhe i këndshëm mes gjelbërimit, dhe kushteve të rehatshme të dhomave të gjumit.
Ofron gjithashtu një sipërfaqe prej 325 m² me pishina të hapura, dhe parking të garantuar.

– Hoteli shitet me të gjitha pajisjet
– Pozicioni i kësaj prone është mjaft strategjik dhe me mundësi zhvillimi në të ardhmen pasi ndodhet në një nga rrugët më kryesore lidhëse në pjesën Veri-Perëndimore të Shqipërisë.
– Zona ka frekuentim të lartë pasi lidh të gjithë fshatrat dhe komunat përreth.
– Prona është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.