Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A64761

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 4+1+2 per shitje ne Linze (Linze)

Postuar me: Premte, 29 Qershor, 2018  16:46
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Djele, 07 Tetor, 2018  16:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 89,000 €
 
Apartament i ri, 4+1+2 per shitje ne Linze. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, ne nje zone mjaft te qete me ajer te paster dhe organizohet nga nje koridor i madh qe te con ne 4 dhoma fjetje, dhome ndenjtje, dy tualete dhe 3 ballkone . apartamenti eshte rezultat i bashkimit te dy apartamenteve 75 e 95 m2 ndaj mund te ndahet perseri. Ka punime ekstra dhe cmimi negociohet. Per me teper info kontaktoni ne nr e tel 0672030827Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.