Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A64659

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Resort në shitje në Barbullush (Barbullush)

Postuar me: Marte, 26 Qershor, 2018  12:34
Skadon me: Enjte, 04 Tetor, 2018  12:34
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 198,000 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një resort luksoz me vendndodhje në Barbullush.
Në një truall prej 2250 m², ndërtesa ka një sipërfaqje 1290 m² dhe përfshin:

- Një kishëz
- Kuzhinë të madhe të plotë
- Kuzhinë të plotë për furrë buke
- Kuzhinë për larje enësh
- Dhomë për larje rrobash
- Pishinë termale për terapi 160 m² (16 x 10 metra)

Pjesa e hotelit përfshin 10 dhoma me dush dhe banjo, 2 dhoma, 7 dhoma me 2 banjo.
Për invalidët ofrohen edhe një banjo e madhe sipas kushteve.

Është e pajisur me gjenerator automatik 150 KVA, ka sistem ngrohjeje dhe 2 depo.
Prona mund të përdoret për qëllime të shumëfishta, si: shtëpi private, manastir, shtëpi për të moshuarit, shtëpi për njerëzit me aftësi të kufizuara, etj.

🏷ÇMIMI: 198’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.