Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A63932

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet biznesi ose jepet me qera Bar-Restorant tek Fresku! (Fresku)

Postuar me: Marte, 11 Dhjetor, 2018  10:18
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Enjte, 21 Mars, 2019  10:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 70,000 €
 
Shitet biznesi ose jepet me qera Bar-Restorant ne zonen e Freskut. Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate perkatesisht ne kat te 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe te bollshme 400m2 ku nuk mungojne dhe ambientet e jashtme te sherbimit, si parking, lavazh, kend lojrash etj. Zona eshte mjaft e frekuentuar dhe biznesi i ngritur prej disa vitesh ka nje klientele te besueshme dhe qendrueshme. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacione mbi pronen dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Id e prones : AZ250518-02
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.