Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A63705

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, Shesim Apartament Dublex ne Rr. Prokop Mima, prane Kristal Center. (Rr. Prokop Mima, prane Kristal Cente)

Postuar me: Enjte, 17 Maj, 2018  17:14
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Shtune, 25 Gusht, 2018  17:14
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 150,000 €
 
ID : 096053116
Tirane, Shesim Apartament Dublex ne Rr. Prokop Mima, prane Kristal Center. Apartamenti me siperfaqe 116 m2 eshte i organizuar ne 2 hapesira, 2 banjo. Apartamenti ka shkalle te brendshme, fasade xhami e cila i jep shume ndricim, eshte i pershtatshem per banim dhe biznes. Prona ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, ka orientim ne Lindje, ndodhet ne katin e 2-3-te te nje pallati i ri, shitet bosh.

Cmimi 150000 Euro.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.