Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A61627

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qera ose shitet garazh ne Rr. e Dibres! (Rruga e Dibres)

Postuar me: Shtune, 02 Qershor, 2018  10:12
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Hene, 10 Shtator, 2018  10:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 35,000 €
 
Jepet me qera ose shitet garazh per 1 (nje) automjet ne Rrugen e Dibres. Ambienti ndodhet ne katin (-1) me siperfaqe 58m2. Mund te perdoret dhe si depo apo magazine. Ka lartesi 4m qe te jep mundesi ndarje per dy kate. I pajisur me qepena elektrike. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Cmimi i qerase – 100 Euro/muaj

Cmimi i shitjes – 40000 Euro
Property ID : BH160118-11
http://homeplus.al/property/jepet-me-qera-ose-shitet-garazh-ne-rr-e-dibres/



Vendos banner-in tend
300px X 250px



Adresa:




Lexo me shume...








 

Ky njoftim ka skaduar.