Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A61042

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Objekt në shitje tek ish-Korpusi (tek ish-Korpusi, rruga “Kolë Kamzi”)

Postuar me: Shtune, 23 Dhjetor, 2017  10:17
Skadon me: Hene, 02 Prill, 2018  11:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Sun Real Estate ofron për shitje një objekt me vendndodhje tek ish-Korpusi, rruga “Kolë Kamzi”.
Objekti ka dy kate: katin përdhesë dhe katin me bazë tokësore, secili me sipërfaqe përkatëse prej 331 m².
Prona ofron në përdorim edhe një oborr të pasëm.

Çmimi është i negociueshëm.
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.