Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A59882

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Biznes për shitje në Zues (Zues)

Postuar me: Hene, 16 Tetor, 2017  17:19
Skadon me: Merkure, 24 Janar, 2018  16:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 280,000 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Trualli ka një sipërfaqe prej 800 m² dhe përfshin një ndërtesë me sipërfaqe 300 m².
✅ Biznesi ka dy ambiente kryesore: restorantin dhe një projekt ndërtimi për hotel 3-katësh.
✔Restoranti përbëhet nga:
1. Salla e brendshme, e kompletuar dhe e restauruar në mënyrë tradicionale përfshin:
-Banak
-Oxhak
-orendi luksoze dekorative
2. Kuzhina me:
-Furrë druri për piceri
-Sobë “Zanussi” profesionale me 4 vatra
-Orenditë e duhura për një kuzhinë profesionale
3. Dy banjo të kompletuara
4. Ka depo që mund të përdoret si lavanderi dhe për shërbime.
✔Oborri ndahet në:
-Pjesën e parkimit
-Ambientin e jashtëm të biznesit, që ofron 13 komplete tavolinash me karrige prej hekuri dhe mermeri, të ndodhura në një oborr të kuruar, me pemë frutore dhe gjelbërim të bollshëm.
Ofron një pamje marramendëse dhe shumë tërheqëse për një qëndrim të rehatshëm.
-Në oborr ndodhen dy zgara qymyri profesionale me elektromotor.
✅ Instalimet e biznesit:
-Një cisternë gazi 420 litër që lidhet me kuzhinën.
-Ka transformator – kabinë më vete.
-Ka sistem paneli diellor.
-Është e pajisur me sistem alarmi.
🏷ÇMIMI: 280’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.