Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A58174

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
OKAZION – Shitet ndertese ne Vuno (Jale) (Vuno, Jale, )

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:45
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 250,000 €
 
Shitet ndertese ekzistuese ne Riviere, ne Vuno (Jale). Ndertesa perbehet ne 2 kate dhe ka nje siperfaqe ndertimi 350m2 dhe verande rreth 150m2. Kati 1-re ka siperfaqe 350 m2 dhe kati i 2-te siperfaqe 200 m2. Ndertesa eshte me hipoteke dhe ka sherbyer si njesi tregtare dhe banimi. Ndodhet ne qender te zones se banuar dhe fare prane aksit rrugor nacional. I pershatshem per investim ne banim, hoteleri, sherbime tregtare etj. Ka mundesi nderhyrje per parking te mbyllur te brendshem. Ndertesa ka ne pamje shume te bukur nga mali dhe deti. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN070717-01


http://homeplus.al/property/okazion-shitet-ndertese-ne-vuno-jale/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.