Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A57875

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
TOKE NE SHITJE, LEZHE (Tale, Lezhe)

Postuar me: Premte, 30 Qershor, 2017  12:19
Skadon me: Djele, 08 Tetor, 2017  12:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 320,000 €
 
Sun Real Estate Ofron për shitje një Tokë + Arë me sipërfaqe, 8000m² me adresë: Tale, Lezhe dhe 2km e 500m nga bregu i detit.

* Përbërja e Tokës:
- Ndodhet një ndertesë/shtëpi në
proçes ndërtimi me sipërfaqe 200m².
- Ndodhet edhe një magazinë me sipërfaqe 48
m².
- Disa pemë dhe dy palme.

* Çmimi:40€/ m²

* I DISKUTUESHËM*

-Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.