Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Postimi# A65561

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shitet dyqan ne ELBASAN (lagja Luigj Gurakuqi,pall 70,Perball NEPTUN)

Postuar me: Hene, 25 Mars, 2019  13:04
Permiresuar me: Shtune, 01 Qershor, 2019  20:22
Skadon me: Marte, 16 Korrik, 2019  09:19
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 168,000 €
 
Shitet dyqan 60 m2,i rinovuar ne vitin 2016.I favorshem per cdo lloj aktiviteti.Dyqani ndodhet perball Neptun.Eshte i leshuar me qera,dhe me mundesi rinovimi deri ne 5 vjet.Mund te kontaktoni me email apo wtsp ne nr 0683463309.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB