Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A81091

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 45 m² 95.000 Euro (Rruga e Kavajes) (Rruga e Kavajes)

Postuar me: Merkure, 12 Shkurt, 2020  14:39
Skadon me: Premte, 22 Maj, 2020  15:39
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 95,000 €
 
Ne rrugen e Kavajes, tek qendra tregtare Condor, shitet ambjent komerical me siperfaqe te brendshme 45m2. Ndodhet ne katin 1 te qendres ku jane te fokusuara disa lloje biznesesh apo sherbimesh. Ambjenti eshte openspace dhe gjithashtu ka edhe tualet. Konsiderohet si investim shume i mire pasi aktualisht ambjenti eshte i dhene me qira. Bashkë me ambientin shitet dhe 1 garazh kati -1, sip 20 m². Cmimi: 95.000 Euro. Me hipoteke!
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB