Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A80932

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 125 m² 250.000 Euro (Rruga e Elbasanit) (Rruga e Elbasanit)

Postuar me: Merkure, 05 Shkurt, 2020  15:56
Skadon me: Premte, 15 Maj, 2020  16:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 250,000 €
 
Ambienti ndodhet ne katin e 2 te godines multifunksionale,me siperfaqe totale 125 m2. Ndërtuar me parametrat më të lartë si në strukturë ashtu dhe në fasadë me ventilim,izolim akustik. Pozicioni mjaft strategjik përbën avantazh për zhvillimin e biznesit tuaj. E pershtatshme per Ambiente zyrash,Call center,klinike dentare etj. Cmimi: 250.000 Euro. Disponon certifikate pronesie te rregullt. Mundesi kreditimi 70% te vleres.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.