Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A80782

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
🏠 Shitet Njesi tregtare 240m2 (Shkoder)

Postuar me: Enjte, 30 Janar, 2020  09:16
Skadon me: Shtune, 09 Maj, 2020  10:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1 €
 
🏠 Shitet Njesi tregtare 240m2

📍Ndodhet ne qender prane Hotel Razafa, Shkoder

✅Biznesi eshte ne funksion
✅Zona eshte shume e mire
✅Disponon dokumentacion te plote

💶 Cmimi 950€/m2

🤩Diskutohet dhe ka mundesi kleringu me apartamente ne Tirane!

📌Fiksoni takim tani!

📲 Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

🎯Agjensia e Sherbimeve Extra.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.