Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A80569

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 237 m² 355.000 Euro (Unaza e re) (Unaza e re)

Postuar me: Hene, 20 Janar, 2020  16:00
Skadon me: Merkure, 29 Prill, 2020  17:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 355,000 €
 
Ndodhet ne katin 1 te pallatit ,siperfaqja totale 237 m², mund te sherbej per cdo lloj aktiviteti tregtar. Fasade e xhamit ne 2 orientime me pamje nga rruga kryesore dhe brenda komplesit, perpara tij ka siperfaqe oborri mbi 50 m². Cmimi: 355.000 Euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Mundesi kreditimi 70% nga banka.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.