Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A80197

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, Shitet Hotel 1.000 m2, 1.7 Mln Euro (Bulevardi Bajram Curri) (Bulevardi Bajram Curri)

Postuar me: Shtune, 11 Janar, 2020  12:24
Skadon me: Hene, 20 Prill, 2020  13:24
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,700,000 €
 
Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me siperfaqe totale 1000 m2 . Hoteli zhvillohet ne 4 kate, respektivisht ndare ne : -Kati perdhe - Recepsion, holl pritje, kuzhine e vogel gatimi dhe nje salle ngrenie me siperfaqe 120 m2 -Kati i pare - 8 dhoma gjumi me siperfaqe totale 240 m2 -kati i dyte - 4 dhoma gjumi dhe nje apartament me siperfaqe totale 180 m2 -Kati i trete - 2 apartamente me siperfaqe 60 m2 -Kati nentoke - Ambient me siperfaqe 250 m2, i pa investuar,te cilin ne projektin qender SPA ne funksion te hotelit . Cmimi: 1.700.000 Euro. Me hipoteke te rregullt. Mundesi kreditimi nga bankat 70% te vleres.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.