Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A78833

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shiten Zyra te Tregu Elektrik! (Tregu Elektrik)

Postuar me: Hene, 18 Nentor, 2019  15:18
Skadon me: Merkure, 26 Shkurt, 2020  15:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 420,000 €
 
Zyrat ndodhen te Tregu Elektrik. Kane siperfaqe totale prej 752 m2, ku njera eshte 332 m2 dhe tjetra 420 m2. Ne kete hapesire jane te perfshira 1 recepsion, 1 dhome serveri dhe 1 salle call centeri. Ndertesa eshte e re dhe e pajisur me ashensor. Zona dhe pozicioni ne te cilin ndodhet ambjenti e bejne ate shume favorizues per veprimtari te tilla biznesi. Per informacion me te detajuar ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: DH151119-01Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.