Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A77833

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI! (Kopshti botanik)

Postuar me: Marte, 15 Tetor, 2019  12:21
Skadon me: Enjte, 23 Janar, 2020  11:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 188,500 €
 
OKAZION!! Shitet ose jepet me qera Ambjent Biznesi per arsye Emigrimi. Ambjenti ndodhet prane Kopshtit Botanik eshte i pajisur me aspirim dhe komdicionim, eshte 290 m2, ndodhet ne katin 0 buze rruge. Ështe i perbere nga 8 dhoma, 3 tualete, 3 dushe, 1 magazine. ID: HP141019-02Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.