Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A77771

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
🔥🔥🔥Shitet ne kushte emergjente super cmim Okzion!!🔥🔥🔥 (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 12 Tetor, 2019  10:42
Permiresuar me: Shtune, 12 Tetor, 2019  13:06
Skadon me: Hene, 20 Janar, 2020  09:42
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1 €
 
🔥🔥🔥Shitet ne kushte emergjente super cmim Okzion!!🔥🔥🔥

🏠Shitet objekt biznesi kati 2 📐Sip 127m2

(Objekti eshte i dhene me qira dhe sjell te ardhura mujore 55.000 leke ne muak nga qiraja)

📍Ndodhet prane Aza Elektronik , Shkoder

💶Cmimi per vetem 650€/m2

📲Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

🎯Agjensia e Sherbimeve Extra
🧩www.agjensiextra.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.