Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A85701

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi private ne shitje ne Rus (Rus )

Postuar me: Hene, 27 Korrik, 2020  12:21
Skadon me: Merkure, 04 Nentor, 2020  11:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 180,000€
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja “Rus”, te shkolla 9-vjeçare “10 Korriku”.
✅Kati i I përbëhet nga:
– Sallon
– kuzhinë.
– Dhomë gjumi.
– Koridor.
– Banjo.
✅Kati i II përbëhet nga:
– Dy dhoma gjumi.
– Verandë.
– Koridor.
– Banjo.
✔Cilësitë e vilës:
– Vila është një ndërtesë e re, e ndërtuar në vitin 2014.
– Zotëron një oborr me hapësirë të madhe dhe është shumë relaksuese.
– Ka një pus tradicional funksional.
– Pemë frutore të ndryshme.
– Në oborr ndodhet një ndërtesë (e re) prej 26m² e cila mund të përdoret për funksione të ndryshme.
– Shtëpia është e shtruar e gjitha me pllaka, ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me grila të jashtme të cilat shërbejnë për izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të temperaturës.
– Ndodhet në një zonë të qetë dhe me dalje në rrugën kryesore.
– Ka shkallë e jashtme për t’u ngjitur në katin e dytë.
– Shtëpia ka 2 sisteme ngrohje.
a) Sistem ngrohje me kondicioner që
ndodhen në çdo dhomë.
b) Sistem ngrohje me kaldajë.
– Shtëpia ofrohet në shitje me gjithë orenditë shtëpiake të cilat janë në gjendje shumë të mirë.
🏷️ÇMIMI 180’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.