Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A84865

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi private 2+1 ne shitje

Postuar me: Marte, 07 Korrik, 2020  13:27
Skadon me: Enjte, 15 Tetor, 2020  13:27
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Sun Real Estate ofron per shitje nje truall prej 284 m2 ku siperfaqja e ndertuar eshte 106m2 kati I dhe kati II. Hyrjet jane 2+1 dhe secila ka hyrje ne vedi si dhe shiten te mobiluara. Po ashtu ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe mjaft te qete te qytetit te Shkodres sic eshte Arra e Madhe
Përbëhet nga:
–2 sallone
– 2 kuzhinë
– 4 dhoma gjumi
– 2 Banjo
- 2 Ballkone .
🏷ÇMIMI: 290000 Euro————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.