Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A83154

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 150 m² 150.000 Euro (Argenta) (Argenta)

Postuar me: Marte, 12 Maj, 2020  13:50
Skadon me: Enjte, 20 Gusht, 2020  13:50
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 150,000€
 

 

Shitet super Vilë në kompleksin “Argenta” i cili është një bashkësi vilash, të organizuara nën një rrethim modern dhe elegant. Ky kompleks i vogël i përbërë prej 8 vilash, fushës sportive dhe një këndi lojrash dhe pozicionhet në një kodër të butë në fshatin e quajtur Vishaj. Vila ndodhet 7 minuta larg nga TEG-u. Vilat organizohen në 2 kate. Në katin e parë ndodhet salloni I ndenjies me oxhak dhe hapsira e bollshme me vetratë xhami përmes së cilës ndriçohe gjithë ambienti dhe shijohet pamja që ofron kompleksi, ambient I gatimit së bashku me dhomën e ngrënies, lavanteria dhe tualeti. Në katin e dytë ndodhen 3 dhoma ku secila ka ballkon dhe tualet. Siperfaqe ndertimi viles eshte 150 m2 dhe siperfaqe trualli 370 m2. Kompleksi ka roje dhe kamera që monitorojnë ambientet e jashtme 24h. Cmimi:150.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.