Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A82815

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
🥇Kompania Extra ofron per shitje (Shkoder)

Postuar me: Merkure, 29 Prill, 2020  12:32
Skadon me: Premte, 07 Gusht, 2020  12:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 250,000€
 

 

🥇Kompania Extra ofron per shitje

🤩Vila private me pishine private🏖

📍Kompleksi eshte i pozocioniar Gjerana 1 ,Ulqin

📐Sip totale 250m2
📐Sip ndertimi 180m2

🛏 3 dhoma gjumi
🛋 1 sallon
🍽 1 kuzhine
🛁 3 wc
🌅 2 ballkone


💶Cmime e vilave fillojne 250.000€


✅Sistem sigurie dhe mirembajtje
✅Ndertim me cilesi maksimale me kushte bashkohore.
✅Mundesi blerje me keste dhe mundesi kleringu.📲Kontakto Adminsitrotorin e Agjensise
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp.


👉🏻Extra®️
The Real Estate CopmanyVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.