Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A81008

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET Shtepi Banimi + Magazine (Tek spitali)

Postuar me: Shtune, 08 Shkurt, 2020  18:00
Skadon me: Hene, 18 Maj, 2020  19:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, Shtepi 1 kat , me sip 115 m2 , sistem kapot (termoizolues) , grafiato dhe Magazine 178 m2, me certifikate pronesie .
Cmimi i arsyeshem .
Tel : 0693050950Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.