Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A104318

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ne shitje apartament 2+1, i mobiluar, Konviktet e Inxhinierise (konviktet e inxhinierise)

Postuar me: Hene, 11 Tetor, 2021  16:18
Skadon me: Merkure, 19 Janar, 2022  15:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 72,400€
 

 

Shitet apartament me tipologji 1+1 i pershtatur ne 2+1
Ndodhet tek konviktet inxhinierise, prane 21-dhjetorit
Me siperfaqe totale 72,4 m2
Ndodhet ne katin 1 banim
Totalisht I investuar dhe shitet i mobiluar
Pallat i ri me kontrate porosie
Me cmim 1000 /€ M2

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin:
+355 69 56 62 209Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.