Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina

Postimi# A61826

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kapanon/maganizë në shitje (rruga “Inxhinier Gjovalin Gjadri”)

Postuar me: Enjte, 01 Shkurt, 2018  13:25
Skadon me: Shtune, 12 Maj, 2018  14:25
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 790,000 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon/magazinë që pozicionohet buzë rrugës kryesore, një ndërtim cilësor i rikonstruktuar pjesërisht vitet e fundit.
Prona ndodhet në rrugën “Inxhinier Gjovalin Gjadri”, ngjitur me Meat Master.

✅Ka një sipërfaqe toke 2206 m² dhe sipërfaqe ndërtimi prej 1109 m² të ndarë në një ndërtesë dy-katëshe prej 891 m², një ndërtesë tri-kateshe 190 m², një shtesë një-katëshe prej 28 m² dhe 1097 m² oborr.

✔Cilësi të pronës:
- Ndërtesa dy-katëshe ka një sipërfaqe totale prej 1782 m² për të dyja katet, është e përbërë nga një magazinë për çdo kat që e bën të përshtatshme për çdo lloj përdorimi. Gjithashtu ka një ashensor për ngritjen e objekteve të rënda.
- Ndërtesa tre-katëshe ka një sipërfaqe totale prej 570 m² për të tre katet, është e banueshme dhe ndahet në 11 dhoma të
kompletuara me të gjitha kushtet (kondicioner dhe banjo në çdo dhomë), kuzhinë dhe dhomë ngrënieje.
- Gjithashtu godina gëzon dhe një oborr të bollshëm prej 1097 m² që është i shfrytëzueshëm për parkimin e makinave, kamionave etj.
- Prona është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 790'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.