Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina

Postimi# A61677

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet ambient komercial ne Kamez! (Kamez)

Postuar me: Marte, 11 Dhjetor, 2018  11:42
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Enjte, 21 Mars, 2019  11:42
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 900 €
 
Shitet ambient komercial ne Kamez. Ambientet perfshijne zyra dhe magazina. Trualli ne te cilen ndodhen ambientet ka nje siperfaqe totale 1850 m2 dhe siperfaqa e ndertimit eshte 760m2. Godina ha hapesira te shfrytezueshme pune perpara dhe prapa saj. Ambientet jane te pozicionuar buze rruges kryesore ne nje ndertese 3-kateshe, shume mire te organizuara. Kati zero i nderteses ka nje siperfaqe 220 m2 i cili perdoret si ambient i hapur pune me lartesi 4.5m.Ka ne perberje nje garazh per parkim te dy automjeteve. Kati i 1-re me siperfaqe 270 m2 ka ne perberje 3 salla per 25 persona dhe 1 salle te madhe per 60 persona si dhe 1 tualet. Kati i 2-te me siperfaqe 270m2 eshte i organizuar ne 1 salle mbledhjesh, 5 ambiente zyrash te vecanta, 1 ambient guzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte. Dritaret jane dopio xham dhe me grila. Ambientet jane te monitoruara me kamera sigurie, linje 3-fazore, te pajisura me sisteme qendrore ngrohje-ftohje dhe sistem kondicionimi. Vendosja e nje pusi te vecante ben te mundur furnizimin me uje 24 ore pa nderpreje. Hapesirat e brendshme dhe te jashtme jane shume funksionale dhe te pershtatshme per cdo lloj aktivitetesh te medha biznesi. Eshte i rrethuar dhe sistemuar. Per me shume detaje rreth prones dhe vizites ne ambient na kontaktoni!

Cmimi i shitjes per truallin – 100 Euro/m2

Cmimi i shitjes per ndertimin – 800 Euro/m2
Property ID : BH200118-01
http://homeplus.al/property/shitet-ambient-komercial-ne-kamez/
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB