Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina

Postimi# A53082

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet magazine ne autostraden Tirane-Durres (Autostraden Tirane-Durres)

Postuar me: Premte, 28 Tetor, 2016  13:22
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:04
Skadon me: Djele, 05 Shkurt, 2017  12:22
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 300,000 €
 
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”

Shitet magazina e ndodhur midis rruges dytesore dhe autostrades Tirane-Durres, perballe City-Park, km8. Brenda saj ndodhen 940m2 magazine e zbuluar dhe 70m2 zyra. Magazina eshte e pajisur edhe me 2 banjo dhe me shesh te shtruar dhe e rrethuar me beton, pra ka nje infrastrukture te rregullt. Ajo eshte perdorur per rreth 15 vite si nje magazine per panelle sanduic. Eshte mjaft e pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe ndodhet ne pjesen me industriale te Tiranes, dhe te preferuar per sipermarrje te ndryshme.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.