Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina

Postimi# A52819

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine ne shitje! (Bulevardi Bujar Bishanaku, te stadiu)

Postuar me: Shtune, 08 Tetor, 2016  18:11
Skadon me: Hene, 16 Janar, 2017  17:11
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 30,000 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë nën tokë në një pallat me adresë te Bulevardi Bujar Bishanaku në qendër të qytetit të Shkodrës. Magazina ka një sipërfaqe totale prej 81m2 dhe ka si cilësi të tjera:

-dy hyrje të veçanta
-dyer hekuri
-e shtruar e gjitha me pllaka
-dritare për ajrosje

Magazina ndodhet në një lagje të sigurtë, me roje sigurimi 24orë/ditë.

ÇMIMI 30.000€Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.