Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina

Postimi# A36363

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes Magazine + Truall ne Autostraden Tirane-Durres Km 7. (Autostraden Tirane-Durres Km 7. )

Postuar me: Marte, 17 Qershor, 2014  12:26
Permiresuar me: Premte, 19 Shtator, 2014  11:54
Skadon me: Enjte, 25 Shtator, 2014  12:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 800 €
 
Tirane, shes Magazine + Truall ne Autostraden Tirane-Durres Km 7. Magazine me nje siperfaqe ndertimi 720 m2 dhe siperfaqe trualli 4000 m2, eshte e ndare ne 3 magazina te vecanta. Magazina eshte e rrethuar, e pershtatshme per aktivitete biznesi, me akses te drejtperdrejte me rrugen dytesore, ka dokumnenta te rregullta pronesie te truallit.
Cmimi 800.000 Euro.
_________________________________________ _________

Tirana, for sale Storehouse at Highway Tirane-Durres, Km 7. The Storehouse with surface 720 sqm and yard 4000 sqm is separated in 3 storehouses environments. The Storehouse is appropriate for any kind of business, access on the main road, regular documents of ownership.
Price 800.000 Euro.


BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.