Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A70178

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tokë në shitje (Shkoder)

Postuar me: Enjte, 14 Shkurt, 2019  12:49
Skadon me: Shtune, 25 Maj, 2019  13:49
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 45,700 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.

✔Cilësitë e tokës:
- Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj
- Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 57 milionë lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB