Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A71373

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 për shitje në rrugën "Bujar Bishanaku" (bulevardi Bujar Bishanaku )

Postuar me: Shtune, 16 Mars, 2019  18:07
Skadon me: Hene, 24 Qershor, 2019  19:07
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 9,000,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'.
Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: - sallonin dhe kuzhinën
- dy dhoma gjumi
- dy banjo
- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - ballkonet ofrojnë pamje nga rruga kryesore
- ka ashensor
- ofrohet në shitje i mobiluar.
- apartamenti është i shtruar në pllakë
- pallati është ndërtim i viteve të fundit
- dritaret janë duralumini dhe janë të pajisura me grila

🏷ÇMIMI: 9'000'000 lekë
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB