Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A70180

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet apartament 2+1 ne Astir! (Astir, Unaza e Re)

Postuar me: Enjte, 14 Shkurt, 2019  12:58
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:07
Skadon me: Shtune, 25 Maj, 2019  13:58
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 80,000 €
 
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit prane Njesise administrative Kashar. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me punime mjaft cilesore. Ka siperfaqe te bollshme prej 102m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno te perbashket me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone te mbyllura me vetrata xhami. Apartamenti shitet i kompletuar me mobilimin dhe te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Eshte i arreduar ne menyre moderne. Dritaret jane dopio xham dhe me grila, dyshemeja eshte e shtruar me parket cilesor, tavanet te punuara me gips dhe pajisura me sistem ndricimi led. Cdo ambient eshte i pajisur me sistem kondicionimi inverter. Ambienti hyres i pallatit dhe apartamentit eshte i survejuar nga kamera sigurie 24 ore. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ080219-01

www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB