Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A69376

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 në shitje te Rruga e Pazarit (rruga e Pazarit )

Postuar me: Hene, 14 Janar, 2019  12:01
Skadon me: Merkure, 24 Prill, 2019  13:01
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 66,760 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme 133.5 m² me vendndodhje në rrugën e Pazarit.
Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit.
Banesa përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe një verandë me sipërfaqe 137 m².

Hapësira e apartamentit është e shtruar me laminat.
Ka të instaluar sistem ngrohjeje me kaldajë.
Ndodhet buzë rrugës së Pazarit, në hyrje të Shkodrës.
Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie (tapi të kuqe).

🏷ÇMIMI (pa përfshirë verandën): 66’760 €

🏷ÇMIMI (përfshirë verandën): 78’060 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB