Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A29442

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
oferte apartamenti ne plazhin e Durresit vetem per 21000euro (Plazhi Iliria)

Postuar me: Marte, 30 Tetor, 2012  17:57
Permiresuar me: Premte, 01 Shkurt, 2013  12:00
Skadon me: Enjte, 07 Shkurt, 2013  23:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 21,000 €
 
Ky apartamnet ka nje siperfaqe 65m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me 8 kate.Perreth Prones ndodhen: Hotele,Bar-Restorante,Banesa vetiake 3-4 kate te

ndertuara e ne ndertim,si dhe pallate 5-8 kateshe,etj .Ndodhet rreth 2500 m nga mbikalimi per hyrje te Durresit dhe 50-100m nga vija e detit.

Zona perreth eshte Zone plazhi me vila e godina banimi disa kateshe,ku

katet e para te atyre perbri rruges mbajne biznese te ndryshme.
Hyrja per ne prona eshte e lokalizuar disa metra me rrugen kryesore
Ndertesa 7-8 kateshe eshte ndertuar rreth vitit 2005 me strukture ndertimi:

-Themele beton arme.

-Kollona e trare beton arme.

-Murature perimetrale dhe ndarese me tulla.

-Soleta nderkati beton arme.

Dhe me keto kushte:

-Dyshemeja e shtruar me pllaka qeramike .

-Muret jane te suvatuar,patinuar dhe te lyer .

-Tavanet jane te suvatuar dhe te lyer.

-Dera e jashteme eshte e blinduar.

-Dyert e brendeshme jane druri.

Apartamenti ka banjo me keto kushte:

-Dyshemeja eshte e shtruar me pllaka qeramike.

-Muret jane te veshur me pllaka qeramike.

-Tavanet jane te suvatuar.

-Dera eshte duralumini.

Banjot jane te pajisura me kompletin hidrosanitar dhe boilere.

Ndertesa nga jashte eshte e suvatuar. Ne ndertese,funksionon energjia elektrike me burim nga rrjeti,uji me burim

nga rrjeti dhe me shperndarje me pompe .Funksionojne shkarkimet e

ujrave te zeza e te bardha ne kolektorin kryesor,rrjeti telefonik,ashendori,etj.

Mob 00355 (O) 696040024 \ 26


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.