Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A120520

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
APARTAMENT 2+1 ME SUPER OKAZION TEK LIQENI I THATE (LIQENI I THATE )

Postuar me: Merkure, 05 Tetor, 2022  10:15
Skadon me: Premte, 13 Janar, 2023  09:15
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 1€
 

 

💥SUPER OKAZION💥

👉 Shitet apartament i sapo perfunduar❗

❌ Pa hipoteke ❌

📍Me vendodhje tek Liqeni i Thate - cilesuar nder zonat me te kerkuara ne Tirane per qetesi dhe ajrin e paster.

👉Tipologji apartamenti 2+1 me planimetri funksionale

📐 Siperfaqe totale 204 m2

🪜 Pozicionuar ne katin e peste.

📌Organizimi :
- Dhome ndenjie sebashku me kuzhinen
- 2 dhoma gjumi
- 2 tualete
- ballkon
- verande.

I ndodhur ne nje nga zonat me me shume gjelberim apartamenti ofron pamje piktoreske dhe relaksuese.

❗NXITO PER TE PERFITUAR❗

💥CMIM OKAZION 💥
--------------------------

📲Për informcione më të detajuara mos hezito të na kontaktosh:
+355 69 99 47 554
.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB