Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A120495

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
💥Apartament ne shitje 💥 ---Prane shkollës 1 qershori Selite (Selite)

Postuar me: Marte, 04 Tetor, 2022  15:35
Skadon me: Enjte, 12 Janar, 2023  14:35
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 84,475€
 

 

💥Apartament ne shitje 💥

🎯Prane shkollës 1 qershori Selite

👉Tipologji 2+1

📐Siperfaqe 93.86 m2

🪜Pozicionohet në katin 1 banim

Organizuar në:
🛋Ambjentin e ditës së bashku me kuzhinën
🛌2 Dhoma gjumi :1 matrimoniale dhe 1 për fëmijë
🛁2 Tualet
🖼Ballkon

💰Me çmim 900 €/m2

🏗Aktualisht janë në proçes ndërtim

📲Për më shumë informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin:
+355 69 99 47 554Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB