Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A118803

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
💥Apartamente ne shitje tek Rezidenca "AVID" 💥 (Me vendodhje tek Rruga Jordan Misja )

Postuar me: Djele, 04 Shtator, 2022  17:29
Skadon me: Marte, 13 Dhjetor, 2022  16:29
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 1€
 

 

💥Apartamente ne shitje tek Rezidenca "AVID" 💥

📍Me vendodhje tek Rruga Jordan Misja prane Bulevardit te Ri

👉 Tipologji 2+1
📐 Siperfaqe 99.8 M2
👉Kati 4 banim

👉 Tipologji 2+1
📐 Siperfaqe 97.83M2
👉Kati 1 banim

➖ Organizimi
🛋️ Dhome ndenjie+ kuzhinë
🛌 2 dhoma gjumi
🚿2 tualete
🖼️Ballkon

🏙️

▪️Godinë shërbimi dhe banimi me 7 kate dhe 2 kate nëntokë
▪️Cilësia dhe standartet bashkëkohore janë të padiskutueshme.
▪️Godina ka strukturë për të përballuar tërmete
▪️ Godinë me efiçence të lartë termike

👉 Për çdo interesim tuajin kontakto:
📞: +355 69 99 47 554
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB