Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A117815

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHES APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE TIRANES (TEK ISH ATSH DHE GJYKATA E APELIT)

Postuar me: Premte, 19 Gusht, 2022  21:01
Skadon me: Djele, 27 Nentor, 2022  20:01
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 105,000€
 

 

Shes apartament 2+1+banjo me dritare+2ballkone. Drejtimi Jug-Perendim. Kati 3-te, pallat ekzistues prane ATSH, ngjitur me rrugen Tefta Tashko.
Apartamenti eshte i rregulluar.
Me hipoteke dhe i rivleresuar.
Siperfaqe hipotekore 85m2.
Aktualisht eshte me qera.
Cmimi perfundimtare 105.000 Euro.
Nuk bashkepunojme me agjensite imobilare.
Cel. 0673900808
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.