Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A117278

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TEATRI SHKODER (SHKODER )

Postuar me: Enjte, 11 Gusht, 2022  14:23
Skadon me: Shtune, 19 Nentor, 2022  13:23
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 75,000€
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Tek Teatri, Shkoder
📏Sipërfaqe: 75 m², Kati I-banim
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Kondicioner.
–✔ Ofrohet e mobiluar.

💶ÇMIMI: 75,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.