Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A114908

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET APARTAMENT 2+1 BULEVARDI SKENDERBEU, SHKODER (SHKODER)

Postuar me: Shtune, 02 Korrik, 2022  13:13
Skadon me: Hene, 10 Tetor, 2022  13:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 83,700€
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: rr. Bulevardi Skenderbeu, Shkoder
📏Sipërfaqe Totale: 104.6 m², Kati I-banim
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 dy banjo
-🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte.
–✔ Mundesi zgjedhje te katit.

💶ÇMIMI: 83,700 € / 800 €/m² hyrjet mbrapa
Parking privat: Cmimi 12 000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.