Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A114233

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
💥Apartament ne shitje tek Rezidenca "AVID" 💥 (Rruga Jordan Misja)

Postuar me: Djele, 19 Qershor, 2022  20:55
Skadon me: Marte, 27 Shtator, 2022  20:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 1€
 

 

💥Apartament ne shitje tek Rezidenca "AVID" 💥

📍Me vendodhje tek Rruga Jordan Misja prane Bulevardit te Ri

👉 Tipologji 2+1
📐 Siperfaqe 99.8 M2
👉Kati 4 banim

➖ Organizohet:
🛋️ Dhome ndenjie+ kuzhinë
🛌 2 dhoma gjumi
🚿2 tualete
🖼️Ballkon


▪️Godinë shërbimi dhe banimi me 7 kate dhe 2 kate nëntokë
▪️Cilësia dhe standartet bashkëkohore janë të padiskutueshme.
▪️Godina ka strukturë për të përballuar tërmete
▪️ Godinë me efiçence të lartë termike

👉 Për çdo interesim tuajin kontakto:
📞: +355 69 99 47 554Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.