Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A112872

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
💥Në shitje apartment me tipologji 2+1 tek Ish- Profarma 💥 (Ish Profarma)

Postuar me: Marte, 24 Maj, 2022  06:55
Skadon me: Enjte, 01 Shtator, 2022  06:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 1€
 

 

💥Në shitje apartment me tipologji 2+1 💥

🎯Me vendndodhje tek Ish-Profarma

📐Apartmenti ka sipërfaqe totale 131.19 m2

🪜Pozicionohet në katin 3(banim)

💰Me çmim 1000 €/m2

🏗Aktualisht është në proçes ndërtimi, pa hipotekë.

🔻Eshtë i organizuar në:
🛋 ambjentin e ndenjës dhe ambjentin e gatimit
🛏 2 dhoma gjumi
🛁 tualet
🖼 ballkon

Për më shumë informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin:
📲+355 69 99 47 554
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.