Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A112584

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET HYRJE 2+1 SHKODER (SHKODER)

Postuar me: Hene, 16 Maj, 2022  11:48
Skadon me: Merkure, 24 Gusht, 2022  11:48
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 60,000€
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: rr. Marin Bicikemi,
Ngjitur me Shtepine e Femijes, Shkoder
📏Sipërfaqe: 140 m², kati 0
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 dy banjo
-🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Oborr 20 m².
–✔ Ballkon i mbyllur.
–✔ Vend parkimi.

💶ÇMIMI: 60,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.